Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » WebShop ból rendelt akváriumi...

WebShop ból rendelt akváriumi hátterek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy akváriumom, aminek 60x30 méretei vannak.Meg szeretném csinálni a nyáron.Na most néztem háttereket, és erre jutott a választásom.: [link] A mérete megfelel. Színe, kinézete megfelel.De nem tudom hogy mit jelent az ott hogy ,,Beépítés akváriumba.:3000Ft" Lehet rosszul értelmezem, de ennyit kellene még rákölteni, vagy a cég ennyiért rakja be az akváriumba?De ha ezt megveszem, és akváriumra kész, akkor miért kell olyat igényelni hogy 3000-ért behelyezik az akváriumba?Ezt most tényleg nem értem.

A válaszokat előre is köszönöm.


2012. jún. 13. 18:27
 1/4 anonim válasza:
Ennyiért építik be neked az akváriumban a cég emberei,ha magadnak csinálod akk ingyen van.
2012. jún. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kb azért van ilyen választható opció, mert semmibe nem kerül a szolgáltatás fenntartása, és hátha valaki igénybe veszi. Ahogy a klasszikus mondja, amíg lószar van, veréb is van.:)

De pont úgy be tudod ragasztani 3 pötty szilikonnal, 5 ft-os önköltségi áron. De ha nem lebeg, akkor nem is nagyon kell ragasztani. Alul megfogja az aljzat, felül max kicsit odaragasztod.

A lényeg, hogy ne nagyon legyen rés, mert ott pangó, rohadó víz szorulhat be.

2012. jún. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De az is megoldás lehet, hogy egyáltalán nem hátterezel, mert eleve elég kicsi az akvárium, nem praktikus még abból is elvenni.

Ha teszel mögé kívülről egy fekete lapot, és dúsan növényesítesz, az legalább olyan szép, ha nem szebb!

2012. jún. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy kell beragasztani, hogy körbenyomod FBS szilikonnal légmentesen, hogy ne tudjon mögé szivárogni a víz.

Nyilván ők felszámolnak pénzt ha ezt nekik kell megcsinálni.


----------------


Ez a háttér kirepül a vízből ha nem ragasztod be, mert szivacsos szerkezetű, tele van levegővel és a felhajtó erő felnyomja.


Én raktam be ragasztás nélkül úgy, hogy egy vonalzót rátettem keresztbe az akvárium tetejére hátra és azt celluxxal odaragasztottam, majd a hátteret bepattintottam alá és kész. Viszont így mögé tudott menni a víz, ezért havonta egyszer kirángattam onnan és lemostam, aztán visszanyomtam megint a vonalzó alá.


Én azért nem ragasztottam be, mert tudtam hogy meg fogom unni a hátteret előbb-utóbb és ha kiszedem, ottmarad a ragasztó nyoma azt meg nem lehet levakarni semmivel sem tökéletesen.

2012. jún. 14. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!