Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A camponában az állatkereskedé...

A camponában az állatkereskedésben jó a halminőség, tudnátok árlistát küldeni? A guppinak kell vizmelegitő? Milyen árba van a guppi?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Aquadepot ajánlom, ott biztos jó a minőség. Guppi olcsó, mivel szaporodik mint az állat. 150-300 ft/db áron van.


Guppinak nem kell vízmelegítő. Ha a lakásban télen is van 20-21 fok, akkor nem lesz gáz.

2012. jún. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát azt, semmiképpen nem mondanám, hogy jó a halminőség. A halak fele döglődik vagy meg van tépkedve. Rengeteg gusztustalanul sovány és deformált hal van. Például nemrég hozattak egy cápaharcsafélét, gyorsan benyomták az egyik akváriumba 3 bazinagy hátonúszó mellé és utána csodálkoztak, hogy az állatnak földagadt a szeme és egész nap a sarokban csücsült. Hetente elsötétítenek egy akváriumot, mert az egyik haluk mindig nagyon megbetegszik (de ez még a jobbik, mert sokszor még el se sötétítik, magasról szarnak bele). És ez miatt, amit te megveszel halat, az körbe fogja fertőzni a te akváriumodat is. Az akváriumaik felében van valami betegség. Egy jó tanács: ha jót akarsz a halaidnak SOHA NE VEGYÉL INNEN SEMMIT! A legrosszabb díszállatkereskedés, amivel valaha találkoztam, az a Caponás ZooDom. Ja, igen és drága is. Ritkán találkozok ennél drágább halakkal/cuccokkal. Plusz az eladók olyan kib@szott mértékben passzívak és bunkók, hogy az valami felháborító. Azt a búval b@szott brigádot én úgy kirúgnám, mint a pinty. Ezek utálják az állatokat kizárólag azért dolgoznak itt, mert 8 osztállyal sehova nem vették fel őket. Még szerencse, hogy nem vagyok rászorulva. De, ha ajánlhatnék valamit, menj inkább a Camponával szemben lévő halashoz. Lehet, hogy kissebb, de az egész épület sokkal szebb és legalább a halak egészségesek.


Kérdésedre a válasz: nem nem tudok árlisát írni, mert mindig változik. Jobb halasok honlapján általában szokott lenni (de ugye ez nem az). Igen, a guppinak kell vízmelegítő. És a guppi asszem 300-350 Ft. (Azért megjegyezném, hogy máshol 150-200.)

2012. jún. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én úgy tudtam, hogy a guppi már 20 fokon jól elvan. Nagyobb gond neki a túl meleg víz, ami mondjuk nyáron egy panellakásban könnyen előfordulhat. 30 fok környékére gondolok. Erre inkább odafigyelnék.

Ha télen is van a lakásban 20-21 fok, akkor sztem felesleges a vízmelegítő.

2012. jún. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk igen, a guppinak 20-27 fokig lehet menni a diszhal.info szerint is. Én azért mindig szeretek egy trópusi halnak betartani a 24-26 fokot a biztonság kedvéért. Nem szeretem feszegetni a határokat, mert még túllépem és oda a halnak.
2012. jún. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És ott(a zoodomban) milyen árba van egy 40 literes akvárium?(nem szett)
2012. jún. 16. 13:51
 6/6 anonim ***** válasza:
110 Ft/literrel számolj.
2012. jún. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!