Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Elfejtettem lemosni baj, ha...

Elfejtettem lemosni baj, ha lusta voltam?

Figyelt kérdés
a kavicsokat nem mostam le, most zavaros a víz még nincsenek benne halak

2012. jún. 15. 14:05
 1/8 anonim ***** válasza:
milyen kavics? nekünk csak egy kis fertőzés ment a vízbe és máris sorra haltak meg a halak.....szerintem megszívtad....de várd meg a sorozat halált tisztítsd újra! :)
2012. jún. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*ne várd meg a .....
2012. jún. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
bolti a kavics, és nincsenek benne halak
2012. jún. 15. 14:43
 4/8 anonim ***** válasza:
A lusta voltam, és az elfelejtettem, nem ugyan az. Most már hagyd a fenébe, de ez trehányság. Olyan dolog mint ha étkészletet vásárolnál valahol, és nem mosnád el használat előtt.
2012. jún. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de így nem merem bele rakni a halakat, áááá olyan hülye vagyok
2012. jún. 15. 14:52
 6/8 Darkkingdom ***** válasza:
De most akkor ha nincsenek benne halak nem tudom mit parázol.... vedd ki cseréld le a vizet 100% mosd át amit csak kell vagy mindent és újra feltöltöd...Ha már elcseszted!Nem kell megpróbálni így beletenni ahalakat,nem kell akis életükkel kisérletezni! Gondolom nem egy 1000-1500 literes akváriumról van szó hogy problémás lenne egy 100% vízcsere!
2012. jún. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Erre mondják, hogy a rest kétszer fárad, de ne aggódj, én is csináltam már ilyet hogy kipróbáltam mivan ha nem mosom ki. Csak beöntöttem az akváriumba, aztán láttam hogy nem jó, ezért kilapátoltam és átmostam.
2012. jún. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 YourDestiny ***** válasza:
Márpedig a bolti kavics is piszkos, hiába írják rá, hogy mosott, semmivel se jobb attól, mint amit az utcáról hozol. Ki kell mosni, méghozzá alaposan!!! Leforrázni se ártana.
2012. jún. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!