Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A FIX haltáp márka mennyire...

A FIX haltáp márka mennyire jó/elfogadható minőségű?

Figyelt kérdés
Úgy láttam, hogy általában automatikusan ezzel kínálnak a kisállatkereskedők.

2012. jún. 16. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát nekem ilyen ivadékhalaknak való FIX-em van, ami egy por tulajdonképpen. Van benne hamu is, az nem tudom minek, hát nem egy nagy márka, de még élnek a halaim, és van mikor azt adom nekik.


Persze nem csak azt kapnak, mert fagyasztott cyclopsot, máskor Sera vipan babyt, néha élő artemiát.. tehát így felváltva etetem őket többfélével.

2012. jún. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 kzs ***** válasza:

FIX haltáp... jajjj... még kezdetén álltam az akvaisztikának, amikor vettem egyet. Rá volt írva a tégelyre, hogy vízbe szórva 48 óráig bomlásmentes.

Na, - gondoltam magamban - ez még testvérek közt is 2 napot jelent. Este beszórtam a vízbe egy adagot - nem túl sokat, de azért nem is keveset(gondoltam naívan, hogy 2 nap alatt csak megeszik tán).


Hát másnap reggelre az összes hal fent volt a víz tetején és pipált. Na erre gyors vízcsere (reggel, amikor ugyebár mindenki rohan...)

Na ennyit a FIX-ről.

2012. jún. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én sem ajánlom. Vegyél valami minőségit vészhelyzet esetére (Sera, Tetra, JBL), de inkább fagyasztott kajákkal etess. Ahhoz egyik táp sem ér fel.
2012. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy magyar tápok közül még az elfogadható kategória. A food és a neptun kullog mögötte. De a neptunnak legalább gyógyszerei vannak normálisak.
2012. jún. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 YourDestiny ***** válasza:
Én sügereknek heti egy alkalommal adom. Elég magas a fehérjetartalma, könnyen kilőheted vele az érzékeny gyomrú halaidat. Mellékesként itt-ott megfelel, de a fagyasztott kaját részesítsd előnyben.
2012. jún. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!