Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nagytakarítást csináltam az...

Nagytakarítást csináltam az akváriumomban, az alján levő apró kavicsréteget is kiszedtem és átmostam. Visszapakolás után először szépen letisztult a víz, de néhány nap múlva elkezdett egyre opálosabb lenni. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Azóta már kétszer lett újra kimosva szűrő, de ettől sem lett javulás. Mitől lehet ez vagy mit lehet most csinálni?
2008. ápr. 28. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

kezd előről.

ne csak mosd, hanem főzd is ki a kavicsot.

2008. ápr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A szürőt ne pucold sürün!!! Lehet kereskedésbe vásárolni különböző inditó tablettát. nekem használt. mivel most takarítottad, olyan mintha most kezdenéd, be kell állni az aksinak!!!
2008. máj. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ui.: Sajna minden biologiai segitséget kiirtottál .

Nekem a Sera inditótabletta jött be.

2008. máj. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,a víz időközben magától kitisztult néhány nap alatt, de tanácsokat ezután mindenképpen meg fogadom.
2008. máj. 4. 15:33
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kitisztul a víz egy idő után magától de ha legközelebb takarítod ne mosd ki a szivacsot vagy ha kimosod akkor abba a vízbe amit már belenegedtél az akváriumba az is lehetett a baj.Mert ilyenkor nincs benne semmi hasznos élőlény ami segít a víztisztulásban stb.Ezt fogadd meg mert ez komoly.Vagy hagyd állni a vizet 1-2 napig mielőtt kitisztítod az aksit.
2008. júl. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!