Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tudnátok ötleteket mondani,...

Tudnátok ötleteket mondani, hogy hogyan válasszam ketté az akváriumomat úgy, hogy az eredeti üveglaphoz ne kelljen hozzányúlnom?

Figyelt kérdés
Tehát semmi ragasztás, szilikonozás, stb.
2012. jún. 16. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Szúnyoghálós keret. Alul megfogja az aljzat, felül pedig rögzíted valamivel. Vagy az is elég lehet, ha beszorítod.

Plexivel is meg lehet csinálni, azt jól be lehet szorítani. De akkor két szűrő kell.

2012. jún. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Méretre vágni egy üveglapot,beleilleszteni,vagy ha dülöngél akkor végigtámasztani az alját kövekkel(természetesen elötte köveket megmosni)majd ahol összeér az üveg ott be szikszalagozni,de szerintem a szúnyoghálós ötelet jobb:D,amúgy miért akarod szétválasztani?
2012. jún. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a vlaszokat! Igen, valószínűleg a szúnyoghálós lesz. De milyen keret kell? Gondolom nem fa, mert az szétázik. Műanyag? Amúgy volt két külön akváriumom, amit fel szeretnék szabadítani, ezért vettem egy nagyot. Az egyik felében dél-amerikai, a másikban indonéziai halak lesznek.
2012. jún. 26. 16:08
 4/5 anonim ***** válasza:
De az Indonéziai halak,meg a Dél amerikai halak is másfajta vizet szeretnek nem?(hõmérséklet,állotvíz,csapvíz...)de ha szúnyogháloval keríted le akkor a víz mindkét felen ugyan olyan lessz,csak a halak nem férnek a másikhoz.
2012. jún. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én nem tudok róla. Hőmérséklet az 26-27 fok lesz, az jó mindegyiknek. Ugyanolyan növények és ugyanannyi uszadékfa van mindkettőben, szóval most is kb. egyformának kell lennie. Azért szükséges kettéválasztani, merthát szumival van tele az indonéziai rész. Azok tuti bántanák a törékeny lazacokat, algaevőket, harcsákat.
2012. jún. 27. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!