Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az akváriumban 28 fokos a...

Az akváriumban 28 fokos a víz. Ez jó vagy inkább hűtsem valamivel? Guppik és plattik vannak benne + két darab márna

Figyelt kérdés
2012. jún. 19. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes lenne pár fokot hűteni rajta. Ha lehet felejtsd el a jégakkut meg a jégkockákat. Én az akvárium üveg fedőlapjait emeltem meg 6 cm-rel és oldalról egy PC ventillátorral levegőt fújtam rá. Ez egy 100 literes akváriumot 2-3 fokkal lehűt.
2012. jún. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 YourDestiny ***** válasza:
A 28 fok még pont az a felső határ, amit elviselnek és gond nélkül elvannak benne. Ha feljebb szökik a hőmérséklet, akkor viszont ki kell találni valamit.
2012. jún. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2012. jún. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát igen, hűtsed ha tudod.


Nálam most 27, egész valamennyi körül mutat a hőmérő, még nem hűtöttem, de elő fogom guberálni a ventilátoraimat, mert a tengeri akváriumba a Xenia elkezdett lekonyulni. Ő legalább mutatja ha baj van, ez az indikátorom, okos virágállat :)

2012. jún. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!