Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 60 literes akváriumba milyen...

60 literes akváriumba milyen teljesítményű szűrőt érdemes venni és milyen márkájút? A sok választható aljzat közül milyenek a jók?

Figyelt kérdés
2012. jún. 21. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Szűrő: Aquael fan-2

Kavics: fekete bazalt (de ebbe ne ásd el a növényeket, csak kötözd vasfára őket, pl anubias, jávai moha, microsorum, bedobálni lehet gömbmohákat.


Ha pedig összevissza vásárolsz növényt, olyat amiknek a gyökerét beásod, ahhoz ez jobb talaj, csak sokkal drágább:

[link]

2012. jún. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ahogy hable mondta. Nekem is fan2 van tökéletesen működik. Esetleg még az ehinem jó...:D

Én most akarom "felújítani" az akváriumom... Új talajjal kezdek, valószínű ezzel. Szerintem nagyon jó az ár érték aránya.:)

[link]

2012. jún. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ja és 60literre bőven elég a 10liter.

Vagy még esetleg ez...

[link]

De ha van annyi pénzed akkor azt vedd meg amit hable mutatott, azis nagyon jó, de szerintem drága... De végülis neked elég 1 zacskó... Nekem 1 zacskó meg egy negyed kéne szóval 6forint kárba menne, ezért nem éri meg nekem.:\

2012. jún. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!