Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 540 literre milyen amerikai...

540 literre milyen amerikai sügereket rakhatok, és hány darabot?

Figyelt kérdés

Szeretném ha változatos halak lennének benne. :)

Dekorációnak köveket és faágakat szeretnék majd,és ehhez illő halak kellenének.



#syfdger
2012. jún. 22. 15:20
 1/6 A kérdező kommentje:
jöhetnek az ötletek dögivel :)
2012. jún. 22. 15:22
 2/6 A kérdező kommentje:
Az elfelejtettem odaírni hogy eddig van egy zebrasávos sügér párom,és hozzájuk kellenének hasonló méretű halak.
2012. jún. 22. 15:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha egy méret, akkor szivárványsügér, vagy naphal, de arra számíts hogy ezek nagyon balhés halak, ezért túl kellene telepíteni, és nagyon sok rejtekhelyre lenne szükség.


De én ekkora helyen már megpróbálkoznék jaguársügérrel VAGY Rocio octofasciata-val(ő a kedvenc amerikai sügim) .


Társításukhoz nem értek, de annak könnyen utána lehet járni.

2012. jún. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

szia.

Van egy nagy 20-25 cm es jaguársügerem, én is ezen gondolkoztam hogy belerakom majd, de akkor mit tudnék majd még mellé berakni?

2012. jún. 22. 23:23
 5/6 YourDestiny ***** válasza:
A jaguársügeret nem érdemes társítani, egyedül ajánlott tartani őket. Elég hibbant, kedvük szerint bármikor bepipulnak.
2012. jún. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 YourDestiny ***** válasza:
A Rocio octofasciata-ról ugyanez mondható el.
2012. jún. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!