Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van ilyen hal? (kerdes tul...

Van ilyen hal? (kerdes tul rovid valasz tul hosszu)

Figyelt kérdés

Van olyan hal aminek nem kell lámpafény meg az a "buborékozó

bigyusz"XD (nemtudommi a neve)!? Vagyis csak ugy elvan magàban minden nélkül..? :-D hogy van az akvarium,a kövek az aljaban, meg ilyen disznövények..?! Mert szeretnék halat de nemnagyon engedik...

Amugy mennIt fogyasutana ha minden nap egésznap belenne kapcsolva a làmpa hozzâ meg az a buborékozò izè xD?? Tudom hűlyén irtam ki de nemtudom a rendes nevèt.. :-D:-D tudom sok a hiba de telefonrol vagyok...xD



2012. jún. 25. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs.
2012. jún. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

....

Akkor olyan aminek nem kell éjjel,nappal làmpa meg az a buborekos izé?! :-D:-D:-D

2012. jún. 25. 21:59
 3/10 anonim ***** válasza:
nincs
2012. jún. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Olyan sincs.
2012. jún. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Amugy mennyit fogyaszt/ana az àram hozzà?! :-$ XD
2012. jún. 25. 22:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy 50 literes akváriumnak, egy 20-30 Wattos lámpával és egy szűrővel olyan havi 1000 Ft a fogyasztása.
2012. jún. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Muszaj az a lampa nekik xD nemlatnak a sotetbe.. XD ha olyan vilagitós halat vennék vilagitana maga korul nem ?!$ XD XD
2012. jún. 25. 22:46
 8/10 YourDestiny ***** válasza:
Nézd, ilyen gyerekes felfogással és skót nekiállással hagyd a fenébe. Vagy halat tarts, vagy ne kínozd. Világítás, gondozás és szűrés napi 24 órában, ugyanis ÁLLANDÓAN ÜZEMELNIE KELL!!
2012. jún. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Platypus ***** válasza:
A világításnak napi 6-10 órát kell üzemelnie, erősségtől függően. Egy kis akvárium LED világítással csak pár wattot fogyaszt, igaz, csak Anubias növény él meg benne. Éjjel a halak alszanak, sötétben. A szűrőnek napi 24 órában mennie kell, kivétel nélkül. Nem elég a buborékoztató, olyan szűrő kell, ami keringeti a vizet. Viszont ez aztán abszolúte nem fogyaszt sokat. Egy alacsony világítású, kisebb akvárium meg sem látszik az áramszámlán. Az akvárium beszerzése viszont pár tízezres költség, a szükséges felszerelésekkel. Ha az áramszámlán pattognak, akkor gondolom ez is gond. Ha ez nem megy, akkor ne akarj akváriumot. Kutyát se vesz normális ember, ha nincs pénze etetni.
2012. jún. 26. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
szerintem neked nem kéne akvárium. Bocsi de ha se fényt nem szeretnél se LEVEGŐZTETŐT se semmit, mert spóroltok akkor az a legegyszerűbb ha nem is lesz.
2012. jún. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!