Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Boraras brigittae-t vettem?

Boraras brigittae-t vettem?

Figyelt kérdés

A boltban kerdojellel volt kiirva a neve es en megallapitottam magamban,hogy ez boraras uropthalmoides faj.Hazahoztam,aztan latom,hogy lehet,nem is az a faj.Mi van,ha ez a brigittae?nekik mas igenyeik vannak,nem akarom vegignezni,hogy elpusztulnak.

A hal alapszine ezustos atlatszo,van egy sotetzold-feketes csikjuk,ami folott latszik egy halvany narancssarga sav is.A meretuk 1-1.5cm felnotten is.nagyon aktivak,egeszsegesnek tunnek,de baj van,mert nalam a viz kemeny,es nem tudom rendszeresen lagyitani.

Most mi legyen?varjak,hogy birjak-e nalam?van valakinek hasonlo hala?milyen korulmenyeket kell biztositani nekik?



2012. jún. 28. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát a brigi.. az piros és lágy víz kell neki, de még úgyis könnyen kidöglik.


Ha narancssárgás az uroptha..:

[link]

2012. jún. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

döntsd el, hogy milyen halad van, vagy fotózd le,

a brigi egyébként vékonyabb szokott lenni, főleg a farok része kecsesebb.

[link]

2012. jún. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszi Hable,mostmar egyertelmu,hogy urophtalmoides!megnyugodtam.kis cukik es a viselkedesuk is tetszik,egyaltalan nem felnek.

A boltban chili rasboranak voltak elnevezve,idezojelbe teve es kerdojellel:)ezert bizonytalanodtam el,hogy rosszat vettem...

2012. jún. 28. 20:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, ők jók és nagyon sokáig élnek. Pár éve megvannak nekem, még mindig picik :) voltak már csapvízben, lágy vízben, kis akváriumban, nagy akváriumban, mindenhol és mindent bírnak :)
2012. jún. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
:)
2012. jún. 29. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!