Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit csináljak az aljzatommal?

Mit csináljak az aljzatommal?

Figyelt kérdés
Durván 1 éve raktam össze a növényes akváriumomat. Táptalaj van alul, felette JBL Manado. Emiatt nem tudtam rendesen takarítani, csak leszívogattam a mulmot ahogy tudtam. De már körbe az egész tiszta zöldes, algás vagy nem tudom. Ha tölcsérrel takarítottam volna, akkor összekeveredett volna a táptalaj a Manadoval, de így meg... Mit csináljak vele? Most szedjem szét az egészet és cseréljek talajt, vagy mit csináljak? Kidobni nem szeretném ezt az aljzatot...olcsó se volt, meg amúgy se. De így meg nagyon ronda.
2012. júl. 2. 09:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Veszel 100 Ft-os boltban egy sniccert, kiszeded a pengéjét , azzal körbe le tudod vakarni az üveget, be tudsz vele nyúlni a talaj és az üveg közé is, utána óvatosan körbeporszívózod.
2012. júl. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!