Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ti, hogy oldjátok meg a halak...

Ti, hogy oldjátok meg a halak etetését ha elutaztok?

Figyelt kérdés
El fogunk utazni és a haléak etetését ti hogy oldjátok meg? Napi 2x vagy 3x kell a halaknak enni adni, és esznek is rendesen. A napi 2-3 etetés miatt nem érdemes a rokonokra rábízni a napi 3x járkálást.

2012. júl. 2. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha jól tartottad a halaidat akkor szerintem kibírnak négy napot is etetés nélkül

Bár nemtudom ha napi háromszor kaja... Esetleg automatikus etető??,

2012. júl. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen halak ezek?
2012. júl. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az átlag díszhalak 1-2 hetet kibírnak etetés nélkül. A nanohalak max. egy hetet. A nagyobban akár 3-at is.
2012. júl. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Frontosa ***** válasza:

Igen, 1 hét nyaralás miatt nem érdemes rábízni valakira, mert ennek általában túletetés a vége, főleg a kisebb akváriumoknál. Már kétszer is előfordult sajnos régebben, hogy komoly dögszag fogadott mire hazaértem túletetés miatt, még a kis növendék ivadékokat (külön akiban) is lerendezte a ,,segítő" családtag. Én meg szoktam kérni valakit (aki látott már azért akváriumot), hogy 3-4 naponta nézzen az akváriumaimra, de bármi is van ne csináljon semmit amíg nem beszélt velem. De nem a kaja miatt, hanem főleg nyáron a vízhőmérséklet miatt.

Üdv,

2012. júl. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezek szaumátriai halak, megeszik egymást, ha nem kapnak enni. ha éhesek egymás farkát csipkedik. aAutomata etetőt meg nem nagyon szeretnénk.
2012. júl. 3. 09:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor nálad alapból problémák vannak. Gondolom kis helyen, rossz vízminőségben tartod őket, ezért mennek egymásnak, nem az éhség miatt.

Minimum 120-150 literben tartható belőlük egy csapat, és akkor nincs probléma.

2012. júl. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Frontosa ***** válasza:
Ahogy Murr is írta, nem azért ,,eszik meg" egymást mert éhesek hanem mert nincs meg a szükséges minimális életterük.
2012. júl. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!