Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hány éves gyerek képes már...

Hány éves gyerek képes már egyedül akváriumot tartani?

Figyelt kérdés

2012. júl. 5. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
10-en felül szerintem már igencsak, bár nem árt odafigyelni, nehogy időközben megunja és pl. ne etesse őket.
2012. júl. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 YourDestiny ***** válasza:
100%
Ha olyan a gyerek, akkor 13-14 évesen szerintem már lehet komolyan gondolni :)
2012. júl. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Függ attól, hogy milyen a gyerek, de 12 alattinak szerintem úgy érdemes, hogy közös és oda kell figyelni rá.
2012. júl. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Rossz a kérdés! A gyerek azért gyerek mert ugyebár mindannyian tudjuk... Nem nagyon tudjuk gyerekként mit is akarunk csinálni. Akarunk kisautót, de megunjuk, amint látunk valami érdekesebbet. Akarunk zsiráfot lovat, elefántot, kiscicát, és kutyust is. Mégsem tudjuk mik is a szükségleteik. Akarunk-e vele mást csinálni mint játszani.

Az akvárium nem egy játék. Én úgy tenném fel a kérdést,

: Vagy e olyan áldozatkész szülő hogy megtanítod gyermekednek az akvarisztikával kapcsolatos fortélyokat? Vagy az a szülő vagy aki vesz a gyereknek egy 25 literes akváriumot 8 aranyhallal hogy na fiam-lányom itt van mert akartad.

2012. júl. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 5. 19:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 13 évesen teljesen önállóan tartom fenn a 45l-es akváriumomat. Mindent én csinálok.Persze a szüleim fizetik ki a villanyszámlát.
2012. júl. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Platypus ***** válasza:
Kisgyereknél szerintem a legneccesebb pont, hogy be kell tartania egy csomó korlátozást. Nem etethet többet, mert tönkremegy a vízminőség, pedig etetéskor a legizgalmasabbak a halak. Nem rakhat bele a saját ízlése szerint szép színes halakat, mert be kell tartani a telepítés szabályait. Minden héten vizet kell cserélni, nem szabad elhanyagolni, se túlzásba vinni. Ha a gyerek van olyan fegyelmezett, hogy ezeket betartsa, vagy te olyan türelmes, hogy odafigyelj rá minden alkalommal, akkor lehet akváriuma.
2012. júl. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az új válaszokat is!
2012. júl. 6. 20:12
 9/9 anonim válasza:
Én 15 éves vagyok évek óta van akváriumom egyedül kezdtem nem volt segítségemse.Mégis gyönyörű az akváriumom szebb mint több nálam idősebb ember akváriuma.
2012. júl. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!