Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tapasztaltatok mar ilyet? Meg...

Tapasztaltatok mar ilyet? Meg mindig le vagyok dobbenve.

Figyelt kérdés

Volt egy neonhalam a tobbi kozt,ami miota elhoztam,peneszes volt kicsit,es az a penesz vele egyutt nott.A szaja egyik oldalan volt es a farokuszonya.De ugy elt,evett rendesen,nott es a tobbiek nem kaptak el tole.

Aztan ma nagyon fura dolog tortent.(Nalam a neonok sosem ugraltak,csapkodtak,csak szepen uszkalgattak.)

Ez a kis peneszke kiugrott az akvariumbol,ami fedett,de mivel fatetos,kicsit deformalodott mar.A vizszint kb.5 cm-vel van alatta,a res,amin kikerult a hal,kb.1cm szeles.Valahogy megtalalta.Meghalt.

Hogy tortent ilyen?Direkt meg akart halni?Ongyilkos neonhal?

Sokat szenvedhetett a foldon is...bar tudom,ok halottnak tettetik magukat,ha kifogjuk oket.

Hat erdekes,es meglepo,hogy igy felaldozta magat.



2012. júl. 7. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ugrott már ki halam, amikor külön tettem "büntibe", mert megette egy másik halamat.
2012. júl. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is már volt olyan halam, amelyik kiugrott, ráadásul nálunk az akváriumon csak egy nyitott kis rés volt, a vezetékeknek és azt nem tudom, hogy hogyan, de ott képes volt kiugrani... :D
2012. júl. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az akvárium peremére ugrott, ott még ficánkolt, aztán kicsúszott az 1cm résen.
2012. júl. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!