Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akvárium háttér készítése...

Akvárium háttér készítése házilag?

Figyelt kérdés
Szeretnék a halaimnak a 110 literes akváriumba egy hátteret csinálni, kicsit feldobni egy két búvóhellyel meg minden. Utánaolvastam a hungarocellből készített háttereknek, de nem vagyok tisztában pár dologgal, pl. hogy mennyi vasoxid port kell használnom, milyen arányban keverjem melyik a jó ragasztó, miből mennyit kell vennem egyáltalán stb., képzelhetitek. Szóval ha valaki jártas a 3d akváriumháttér készítésében kérem ossza meg velem a tapasztalatait, mire kell vigyázni,figyelni.:)
2012. júl. 8. 00:02
 1/1 anonim ***** válasza:

A legnagyobb tapasztalatom, hogy 200 liter alatt nem éri meg ilyennel foglalkozni, mert arányaiban rengeteg térfogatot elvesz az akváriumból. Ráadásul ha megunod, semmit nem tudsz vele kezdeni, mert be kell ragasztani, és az ott marad.

Egy szépen növényesített akváriumnál még egy egyszerű kívülre felrakott fekete háttérrel is többre mész, ha meg idővel úgy lesz pénzed, és még mindig kell belülre 3D háttér, akkor veszel egy vékony műgyanta hátteret.


Én lebeszéllek erről, jó ha 50 liter víz maradna az akváriumban. (mindent beleszámolva)

2012. júl. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!