Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 750 literes akváriumba eleven...

750 literes akváriumba eleven szülőket szeretnék rakni. Mellyek azok a halak amik megvannak együtt, és könnyen szaporodnak is?

Figyelt kérdés

Amik az elképzeléseim az akváriumba:


Az alsó régióban mehet vagy 30 darab pandaharcsát.


A többi halnak őket szeretném:

- guppi

- xifo

- fekete molly


És még milyen elevenszülők vannak amiket berakhatok?

A felsorolt halakból mennyit rakhatok az akváriumba?


2012. júl. 9. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag megvan minden elevenszülő együtt, nem agresszívak, főleg ekkora helyen.

Xifóból és mollyból szerintem 10-10, guppiból akár 30 is mehet.

A platti is könnyen beszerezhető, belőlük is tarthatsz. Mondjuk szaporodni nehezen fognak, mert ennyi hal pillanatok alatt bezabál egy fialásnyit. De azért a nagy hely miatt talán lesznek túlélők.


De én egy ekkora medencét nem ilyen halakkal töltenék meg. Inkább 30 petitella, 30 neonhal és 8 vitorlás lenne benne gyönyörű. Az vad durva látvány lenne, mikor rajban úsznak, szépen együtt.

2012. júl. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 2 márványsügeret raknék bele, azok olyan okosak, mint a kutyák. Vizi kutyák.
2012. júl. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A cápamárnát lehetne. Állítom hogy a kis guppit sem ennék meg, pedig nagyra nőnek, mégis rendkívül barátságosak és félénkek: http://www.youtube.com/watch?v=9KOGxeR3uls
2012. júl. 10. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!