Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Vettem egy lámpát és nem jó a...

Cerberosz kérdése:

Vettem egy lámpát és nem jó a mérete?

Figyelt kérdés
Odyssea T5 QUAD lámpa 120/140 4X54W ilyet vettem és 120 cm széles akváriumra irják de nem áll a lábán hanem maga a lámpatest van az üveg szélén. Ez baj?
2012. júl. 9. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha megáll ott, akkor nem baj. Így gondolom kicsit közelebb van a vízszinthez, de nem hinném, hogy gondot jelentene, mivel nincs az akváriumon tető.
2012. júl. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A lábát ki lehet húzni, és fejjellefelé betolni.

Ha nem túl magas a plafon, 2 tiplibe betekersz 2 kampós csavart és 2 szál drótra fellógathatod az akvárium fölé.


De ha túl hosszú a lámpa és csak az akváriumra teszed keresztbe, az úgy nem túl stabil, egyszer nekimész és beesik a vízbe. Szerintem ebben az esetben celluxozd oda az akvárium széléhez, hogy ne tudjon leesni.


Lábbal együtt csak 1 centivel magasabb mint anélkül, az nem sok eltérés, de a vizet érdemes csak annyira feltölteni az akváriumba, hogy legalább 6cm száraz rész maradjon a lámpa alatt, hogy ne párásodjon be a plexi lapja. Különben havonta moshatod le róla a vízkövet.

2012. júl. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, legalább nem lesz árnyékos az akvárium széle.
2012. júl. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!