Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Így jó lesz az ültetés?

Zolisurs kérdése:

Így jó lesz az ültetés?

Figyelt kérdés
Az Anubias-t úgy ültettem el a talajba(gyöngykavics), hogy a gyöktörzse a talaj felett van, a növény csak épp annyira van elültetve hogy lent maradjon, mert nincs benne fa amihez kikötözhetném. így meg fog maradni? az akváriumban van hólyagos vízikehely is, azzal ugyanaz a helyzet.

2012. júl. 9. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg megmarad. Ha barnul, akkor szedd ki. Ennyi.
2012. júl. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A vízikehely jó úgy az anubiast még annyira sem kell beültetni. Teljesen az aljzat fölött szeret lenni. Mondjuk a gyöngykavics nem tömörödik annyira, de ha lent marad, akkor szerintem túl mélyen van. Kötözd rá egy nagy kőre, csak ne mészkőre.

Keress valahol a prérin egy olyan sárga terméskövet, mint a gyöngykavics, csak ökölnyi méretűt.

2012. júl. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"prérin"? :DD
2012. júl. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ezeket a növényeket mivel a legjobb táplálni?
2012. júl. 10. 00:01
 5/7 anonim ***** válasza:
pl easy life profito, de nem kell nagyon tápozni.
2012. júl. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Annyi hogy kicsit fonnyadtak, meg az Anubiasnak lyukak keletkeztek a levelein. Előbbi az új akvárium miatt van, de az utóbbit nem tudom mi lehet....
2012. júl. 10. 00:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam, hogy normális akváriumba rakom ahol van fény, de árnyékosabb helyre, valahova a szélére, vagy egy másik növény alá betuszkolom, hogy szűrt fényt kapjon.

Szerintem elég ha 2 hetente egyszer öntesz tápot a vizébe (a hólyagossal együtt).

2012. júl. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!