Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Guppi tartasahoz 50W-es...

Guppi tartasahoz 50W-es futo,380 l/h-as szuroes 15W vilagitas vaaagy 400/lh es 24 W-es vilagitas kell?

Figyelt kérdés
54 vagy 60 literes akvariumot talaltam jo arban es tartanek kezdesnek 4 nostenyt es 2 himet.
2012. júl. 10. 18:56
 1/5 YourDestiny ***** válasza:
A 15 vagy 24 W világítás nem a guppinak kell. Persze kell fény, de a Watt része inkább a növények miatt fontos. Én az erősebb világítást választanám, 15W mellett csak alacsony fényigényű növények tarthatók, pl. mohák vagy anubias félék. A szűrés minél erősebb, annál jobb, az akvárium pedig minél nagyobb, annál problémamentesebb, bár az, hogy 54 vagy 60 literről van szó, nem sokat tesz.
2012. júl. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell világítás.

Én például nem is használok világítást és így is jól megvannak nélküle.

2012. júl. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 YourDestiny ***** válasza:
Utolsó, nagyon valószínű, hogy alap dolgokkal nem vagy tisztában.
2012. júl. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fényes helyen vannak és gyönyörűek, és nagyon szaporodnak. Ha nem hiszed el küldhetek képet is.(Amúgy még rajtam kívül 3 ismerősöm is így tartja az övéit, szóval nem értem hogy mi nem jó)
2012. júl. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 YourDestiny ***** válasza:
Na pont ezért nincs értelme vitatkozni.
2012. júl. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!