Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Elszaporodtak a csiga evo...

Elszaporodtak a csiga evo csigaim. Szerintetek el lehet oket adni halas boltba vagy valahol? Kb 70 db van

Figyelt kérdés
akvarista pont hu ra nem rakom fel mert nincs kedvem egyesevel eladni
2012. júl. 11. 06:16
 1/8 anonim válasza:
Passzolj már nekem egyet! :D
2012. júl. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kzs ***** válasza:

Te figyelj, nekem adhatnál belőle.

Ha Te is így gondolod, írj privátot.

Üdv!

2012. júl. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Itt a közelemben egy kisebb díszállat kereskedés beveszi, szerintem megéri kérdezősködni. Akvarista.hu-n is megcsinálhatod, hogy minimum rendelési mennyiséget adsz.

Off: Mennyi idő alatt szaporodtak el?

2012. júl. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Platypus ***** válasza:
Erre a fajra azért van kereslet rendesen, de a kereskedések ritkán vesznek be állatot. Ha igen, akkor is gyakoribb, hogy levásárolhatod ott helyben az árat. A netes hirdetéssel kapcsolatban igazad van, a legtöbben 1-2 állatot akarnak venni. De ha előre kikötöd, hogy minimum 5 vagy akármennyi csigát kell venni, akkor ezt ki tudod szűrni. Az akvakertesz.hu-n is megéri meghirdetni.
2012. júl. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm.:)
2012. júl. 11. 10:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha Győri vagy én is kérek! :DD
2012. júl. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pest megye.es ingyen nem adok senkinek..boltba 500-800 ert adjak.na en 380 ert adom es minimum 5 DB.tobb vasarlasa eseten akcio :) ha nem tetszik ez van
2012. júl. 11. 11:18
 8/8 A kérdező kommentje:
esetleg csere akvarium novenyre.
2012. júl. 11. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!