Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Elég szomoru hogy vannak...

Elég szomoru hogy vannak ilyen cikkiirok?

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 11. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezek közül a halas dolgok a durvábbak, de a többit vagy használják az állatok, vagy nem. Az idióta kutyaruhák szerintem rosszabbak.
2012. júl. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Platypus ***** válasza:
Az idióta kutyaruha nem árt az állatnak. A törpekutyák télen fáznak ruha nélkül, a kutyákat meg totálisan nem érdekli, mennyire hülyén néz ki rajtuk a gönc. Az "akváriumok" viszont egy az egyben állatkínzásnak számítanak. Nem a dizájnos forma miatt, hanem mert mellé egyáltalán nem vették figyelembe, hogy egy egészséges élettérnek mekkorának kéne lennie, és hogy kellenének bele felszerelések is, minimum egy szűrő. Valamiért, ha egy hal lesz a dizájn áldozata, az sosem mozgatja meg az állatvédőket.
2012. júl. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szomorú, de szerintem ezt a szőke cuki trendi plázap-knak írta, nekik meg nem kell hal, csak ruhák, műköröm, mobilteló és kocsi.
2012. júl. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
én teljesen kiakadtam rajta mert ha màr ir egy cikket legalàbb értelmesen tenné és utna nézhetne a dolgoknak ennyi erövel én is lehetnék ujsàgiro stb... teszem hozzà àllatkinzàssal nincs tisztàba az illetö!!!
2012. júl. 11. 13:51
 5/10 anonim ***** válasza:

Hable!

Hát nem tudom, én elég klasszikus értékrendű férfi vagyok, de egy ilyen a kutyaablakot (laposat) én beépítettem a kutyaházba. :)

Egyébként barkács kutyaól, dupla falú, szigetelt, fűthető, teraszos, pincés.

... amúgy normális vagyok, mondták a hangok. :)

2012. júl. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nekem nem a kutyàssal és a macskàssal van bajom hanem a halassal :/
2012. júl. 11. 14:52
 7/10 anonim ***** válasza:

Tudom, de hát az egyértelmű.

Csak annyi ilyen hülyeség van, meg ennél jóval nagyobb problémák az állatbántalmazások terén, hogy ha az összes miatt elszomorodnék, akkor qva szomorú életem lenne.

2012. júl. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Platypus ***** válasza:

Szerintem a kutyakalap sem fáj a kutyának. Sőt még a rózsaszín festék se. Ellenben kap egy csomó extra törődést és figyelmet. Egy kutya ezeket nem úgy éli meg, hogy lerombolja a méltóságát és az önbecsülését a hülye gazda. Egyszerűen csak élvezi, hogy több ember foglalkozik vele. Engem személy szerint rettentően irritál, hogy egy masnis kutya általános felháborodást vált ki, meg mindenki sajnálni kezdi, az viszont a közvélemény szerint normális, ha valaki a kertbe kicsapva tartja a kutyáját és az etetésen kívül le se sz@rja.


A dizájnakváriumok meg rövid távon fulladás vagy ammóniamérgezés általi halált jelentenek a halnak. Szóval semmiképpen sem egy kategória egy idióta kutyajelmezzel.


Még néhány szörnyűség:

[link]

[link]

[link]

2012. júl. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy ismerősnek kiskutyára télapó sapka kellett volna decemberben, de elfogyott a boltban és én is kutattam utána, nem találtunk sehol. Ő csak egy télapós fotót akart csinálni a kutyájáról háttérképnek a monitorra.


A kutyakinéző viszont hasznos, mert azon nem tud kiharapni, csak kinézni. Belül van egy kertje.


A halasat meg remélhetőleg nem veszi senki komolyan, mert abban nem élne pár óránál tovább.

2012. júl. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Dergo97 ***** válasza:
Gömbakvárium :,(
2012. júl. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!