Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A növényeket az akváriumba...

A növényeket az akváriumba vegyem vagy rendeljem?

Figyelt kérdés
olvastam 2 teljesen eltérő cikket. az egyik azt mondja, hogy vegyem meg a boltban, mert ha rendelek a növény összetörik a szállítás alatt. a másik pedig azt írta hogy rendeljem, mert a boltokban nagyon elhanyagoltak, betegek a növények és nem gondozzák őket megfelelően. szóval szerintetek melyik megoldást válasszam?

2012. júl. 11. 15:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha pesten vagy környékén laksz, ajánlom a Greenaqua-t.


[link]


Kimondottan növényekre vannak specializálódva.

2012. júl. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én teljesen a 2. verziót tapasztaltam.
2012. júl. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Dioxyde ***** válasza:
Ha olyan helyen laksz ahol van több bolt akkor nézzél szét milyen növények vannak ha szépek akkor vegyél.Én általában rendelni szoktam növényeket jó állapotban vannak nincs semmi bajuk,olcsóbbak mint a boltban csak hát ugye van posta költség is,ezért érdemes többet venni nem 1-2 darabot.
2012. júl. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Platypus ***** válasza:
Létezik rossz kereskedés és rossz webshop is, és persze mindkettőből van jó is. Egyik módszer sem garancia a minőségre. Én a boltot javaslom abból a szempontból, hogy ott te magad is ellenőrizheted, mi a helyzet, és ha nem tetszik, máshová mész. Webshopból a greenaqua tényleg nagyon jó minőséget ad és megbízható is, viszont a növényeik sokkal drágábbak, mint máshol.
2012. júl. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én nem rendelek, mert félek, hogy valami szart küldenek
2012. júl. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Frontosa ***** válasza:

Én már jártam így is úgy is. Volt hogy rendeltem 8 tő Nana-t, a fele el volt sárgulva, és kis nyomorék tövek voltak, azóta sem erősödtek meg, persze ennek az ellenkezője is előfordult már. Azóta olyan növényeket amik lassan nőnek, azaz számít, hogy ne kelljen éveket várni mire megemberesedik csak személyesen boltból veszek.

Üdv,

2012. júl. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a tanácsokat :)
2012. júl. 13. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!