Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tudtok mondani olyan növényt...

Tudtok mondani olyan növényt akváriumba amit könnyű gondozni és közepes fénymennyiség is elég neki?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok és elkéne egy kis segítség, és ha azt is le tudnátok írni hogy hogyan kell az ilyet gondozni nagyon örülnék.:)
2012. júl. 13. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nálad kevés lesz a fénymennyiség kezdőként, gondolom szettet vásároltál.

Amit gond nélkül gondozhatsz kisebb akváriumszettekben is: Jávai moha, gömbmoha, anubius nana, cryptocoryne nevellii és wendtii, microsorium.


A mohákat csak bedobod, vagy damillal rögzíted valamihez. Az anubiast és a microsoriumot szintén csak rá kell kötni valamire.

A cryptokat le kell ültetni és gyökértápot kell dugni a gyökerükhöz.

Ezeken felül még esetleg najassal is próbálkozhatsz, az is gyorsan nő.

Mindegyik említett növényt megtalálod a diszhal.info-n.

2012. júl. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%
nekem tavirózsám van
2012. júl. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
powerade, az előbb még műnövényeket írtál rengeteg baromság mellett. Takarodj már el innen a hülyeségeddel, ha nem tudsz válaszolni, ne itt szórakozz.
2012. júl. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :)
2012. júl. 13. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!