Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi kell az ékszerteknős...

Mi kell az ékszerteknős tartásához?

Figyelt kérdés

az ékszerteknős mekkorára nő meg?

sok betegsége lehet? hányszor hányas akvárium kell neki? mi kell az akváriumába? maga a teknős mennyibe kerül?mit eszik? összesen mindennel együtt (akváriumot kivéve) mennyibe kerül?

köszi a válaszokat előre is;)


2012. júl. 13. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, legalább felét nem fogod megtenni annak amit leírok válasznak.

50*40*18 ( 18 a magasság) as akvárium. Nagyjából 10 centi víz, kő, amire ki tud mászni, nem ártana lenne homok is neki, de szerintem a fogságban tartott ékszerteknősök 95% azt sem tudja mi az a homok. Lehetőleg vegyél neki élőeleséget, azaz élő halat. Szűrőt, fűtőt, de ne feledd el hogy növényi táplálékkal is fontos etetni. Ha jól tartod a teknőst, akkor nőni fog. Ezzel együtt az igényei is!!

2012. júl. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2012. júl. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.válaszoló

nekem egy 40*60*30-40-es (szélesség hosszúság magasság) akváriumom van.ez is jó???

2012. júl. 14. 08:34
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a válaszokat
2012. júl. 14. 08:34
 5/5 anonim ***** válasza:

2.vagyok [link]

Itt részletesebb leírás van a minimális méretről világításról takarításról.

Légyszives olvasd el, mert lehetek olyan részletek, amire nem is gondolnál, és fontos!

2012. júl. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!