Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nagyon szedvedett a törpe...

Nagyon szedvedett a törpe gurámim alig lélegzett és az oldalán feküdt. Nem akartam szenvedni hagyni ezért beletettem egy körülbelül 10 fokos jégkockákkal teli vízbe. Másodpercek alatt meghalt. Jól tettem?

Figyelt kérdés
Lelkiismeret furdalásom van..Ti mit tettetek volna?
2012. júl. 14. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szia. Sajnálom hogy meghalt, nekem nincs ilyen gurámim, de szerintem nem kellet volna beletenni oda, de ez csak az én véleményem nekem nincs ilyenem nem értek hozzá :)
2012. júl. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
persze jobb mint ha szenvedett vona
2012. júl. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Nem tehettél mást, ne legyen lelkiismeret furdalásod, így volt neki a legjobb. Viszont meg kell keresned az okát, hogy miért pusztult el, és rendbe kell tenni a dolgokat. Elég nagy az akvárium, megfelelő a szűrés, csinálod a vízcseréket?
2012. júl. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Még annyi, hogyha rossz érzésed van, gondolj arra, hogy amúgy is elpusztult volna, nem te vetted el az életét, csak megkönnyítetted neki a végét. Tehát nem a te döntésed volt.
2012. júl. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!