Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyit érhet ez az akvárium...

Mennyit érhet ez az akvárium mindenestől?

Figyelt kérdés

Mindenestől, szűrővel(450l/h teljesítményű) , fűtővel, halakkal, növényekkel, azokkal a díszfákkal, homokkal, és van hozzá egy direkt ehhez az akváriumhoz készült állvány, acélból van ha jól tudom. + Házilag készített világítás (könnyű lakkozott fából van, kivül ki van tapétázva, fa szinű barna tapétával, belül pedig fényes papír van, és 2 db neon cső (külön kapcsolókkal lehet bekapcsolni), az egyik egy növényes cső, 3000-4000 körül vettem a múltkorába, és van benne egy daylight cső., az egyik 24 a másik 36w-s) a szűrő egyben levegőztet is. De ha kell van külön szűrő is.

69cm hosszú, 26cm széles, 37, magas. Ha jól számoltam ez 65 liter. Az akvárium egyik sarkán szivárgott és meg van ragasztva, nem tudom a ragasztó nevét, olyan amit rá kell nyomni, és egy idő után megszárad és olyan lesz mint a gumi.

Tettem fel 1 képet, tudom most nem olyan tiszta, de holnap fogom kitakarítani.


[link]


Már meg van 4 éve kb, de már ráuntam, és most már időm sincs annyit foglalkozni vele mint azelőtt. (iskola, munkahely, költözés stb...)


Milyen oldalakon tudok ilyesmit hirdetni?


2012. júl. 14. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:

akvarista.hu

vatera

expressz


de én nem tudom mennyit ér

2012. júl. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Annyiban tudok segíteni, hogy ha meghirdeted, akkor a szűrők pontos márkáját és típusát írd le, az mindenkit érdekelni fog, ilyen adatok nélkül nem tudod eladni.

A másik, hogy ellenőrizd le a világítást, mert 69 cm széles akváriumba kizárt, hogy egy 36W-os fénycső beleférjen.

Ha ilyeneket írsz, akt fogják hinni, hogy átb.szás van a dologban.

2012. júl. 15. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A 30W-os fénycső is 90 centi hosszú

36W os 120 centi szóval valami gebasz lesz ott.

2012. júl. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Demente !

A másikra 24W-ot írt, az T5-ösből elképzelhető, de 36-osat én is csak 120-asat ismerek, szóval azt össze kellett hajtogatni, hogy beleférjen. :)

2012. júl. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hülye vagyok... :D Igazatok van. A kettő együtt 38W. Az egyik 18, a másik pedig 20W. :)
2012. júl. 15. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!