Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Be tudnátok azonosítani...

Be tudnátok azonosítani ezeket a növényeket?

Figyelt kérdés

Tegnap vettünk néhány növényt. Előtte a diszhal.info-n körülnéztünk, de nem találtunk a halasnál olyan növényeket, így azokból válogattunk, ami volt. Nem profi képek, de remélem néhányat felismertek.

Tudom, hogy ki kell őket ültetni, de még nem mertem, mert nem akartam, hogy berohadjon, ha esetleg nem kell őket ültetni vagy valami.

36W világítás van hozzájuk, daylight-os, 6500K, 70 liter vízhez. (Igaz, 107 literes az akvárium, de ennyi víz fért bele.)


[link]

[link]

[link]


2012. júl. 17. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nem egyszerű, jó lett volna külön-külön lefényképezni őket, mert ebből a dzsungelből kevés látszik.

A vörös növény biztosan ez:

[link]

Csak a tiéd szebb, vörösebb.

Van két fajta echinodrusod is:

[link]

[link]

A vastag szárú növényed, aminek felül sűrű pici levelei és hajtása van, szerintem nem vízi, tönkre fog menni.


Mást így hirtelen nem látok a képeken, ha valamit kihagytam, linkeld be külön.

2012. júl. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az nekünk is gyanús volt :) De ott volt már a boltban egy ideje, mivel kedden jön szállítás nekik. Megpróbálok külön-külön csinálni akkor képet a többiről, köszi a választ!
2012. júl. 17. 16:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Kedd, hát az semmi, néhány hétig gond nélkül kibírják szegény növények. Eladják, él még néhány hetet, így a tapasztalatlan akvarista azt hiszi, hogy ő rontott el valamit, hiszen a boltban még szép volt, nála kezdett tönkremenni. Aztán veszi is a következőt, a boltban pedig nem reklamál, mivel nem mer, nem tud.
2012. júl. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!