Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Érdemes lenne garnélaszaporítá...

Érdemes lenne garnélaszaporítássak foglalkozni, eladás céljából?

Figyelt kérdés
Red cherrykben gondolkodom egyenlöre.
2012. júl. 19. 08:11
 1/8 gelazso ***** válasza:
nem, mert olyan munka igényes, hogy nem fedezi a befektetett idöt és munkát.
2012. júl. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Dergo97 ***** válasza:
ha van rengeteg szűrőd,és akváriumod,akkor lehetne :)
2012. júl. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Platypus ***** válasza:
Igen, de nem red cherryvel. Minimum sakura, yellow fire, babaulti és a CRS-CBS az, amivel össze tudnál hozni egy kellemes zsebpénzt. Ezekhez a fajokhoz persze kell rendesen a tapasztalat is, ami gondolom neked nem nagyon van meg, ha red cherryben gondolkodsz.
2012. júl. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Öszintén szólva eddig csak red cherryvel és amanoval volt dolgom. De mindenképp szeretnék késöbb egyéb garnélafajtákat is bevonni a müveletbe. Közben informálódok is ezek tartásáról és szaporításáról és hamarosan megpróbálkozom gyakorlatban is.
2012. júl. 19. 08:44
 5/8 anonim ***** válasza:

A Yellow kb ugyanolyan egyszerű mint a Red Cherry, csak egy kicsit lassabban szaporodik és ha nincsenek mellette halak akkor nem tűnnek el a kicsik sem.


A CRS + CBS nyáron kidöglött, nem bírták a meleget a 112 literes akváriumban sem, hiába volt nagy és hiába ventillátoroztam nekik. Pedig azzal lehetne pénzt keresni, csak hát igényes kis dögök.

2012. júl. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Platypus ***** válasza:
Az Amano garnélára hatalmas a kereslet, csak azt tényleg nagyon nehéz szaporítani. Ha az sikerül, garantáltan megveszik a piciket.
2012. júl. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én vettem 6db Red Cherry-t és most van vagy 60-100 alig pár hónap alatt. Szeretném eladni de tanácstalanul állok én is a témához mit merre mennyiért. A boltokban piszok drágák de csak addig míg neked kell. A díszhalboltok meg nem szívesen vesznek semmit sem mert megvan a saját tuti beszerzésük. Sajnos a legtöbb ember nem is tudja milyen pofon egyszerű őket tartani és bele sem vágnak pont ezért.

Valakinek esetleg pozitív tapasztalat e téren, hogy mit merre mennyiért érdemes?

2012. júl. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Platypus ***** válasza:
Red cherryt 1000 Ft/egytucat garnéla áron szoktak árulni az akvarista fórumokon, kb. ez a reális összeg, amiért elviszik. Mindenkinél szaporodik, ezért nem nagyon van ára.
2012. júl. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!