Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Megeri akvariumot teljes...

Megeri akvariumot teljes felszerelessel HASZNALTAN venni? Halakat is adnak hozza.

Figyelt kérdés
Csak nem tudom hogy mukodik ilyenkor az attelepites, ha ujra be kene inditani az akvariumot...
2012. júl. 19. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyiért :D
2012. júl. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Használtan nagyon megéri! :) Én is úgy kaptam, 10 000 -ért 54 literest teljes felszereléssel, nagyon megérte! :) Persze nézd meg a szűrést.. stb..
2012. júl. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
egy 90 literes 13.500 ft, egy 60 literes pedig 11.500 ft es erdekes h ad hozza meg nehany afrikai sugert, ha jol ertettem.de itt a kep: [link]
2012. júl. 19. 14:32
 4/8 Frontosa ***** válasza:

Mi számít teljes felszereltségnek? Adja hozza a tetőt világítással is?

Üdv,

2012. júl. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 YourDestiny ***** válasza:
A szűrő gyenge, az afrikai sügereket pedig egyből vigyed is a boltba, mivel nem 54 literbe való halak. Na és az egyedszám, valami borzasztó, amit az illető művel a halakkal, a legjobb döntést hozta azzal, hogy megválik az akváriumtól. Bíborsügérnek vagy vörös tarkasügérnek nézem őket, belőlük 100 literre való 1 pár.
2012. júl. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az enyémben volt( 54 liter):

-vízmelegítő

-szűrő ( EHEIM )

-a teteje világítással

-dekoráció

2012. júl. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
a helyzet a kovetkezo:a halakat odaadnam egy uzletbe.Az akvarium erdekel igazan, mert az uj az draga.Van teto hozza,igaz csak 8 Wattos neonnal, 25 W futes es talan 200 l/h filter.es persze, ami meg a kepen lathato.A futes megoldhato ugy hha elkerek tole egy masik ugyanilyen szurot es ket szuro lesz 60 literben?A 25 W futes es a 8 watt feny eleg?Noveny nincs benne, azt mondja, a sugerek mind megeszik a novenyeket, igy hat nem tett bele.11500 ft nem talalnek 60 literes akvariumot, 13000 ideadna minden felszereleset.
2012. júl. 19. 21:32
 8/8 YourDestiny ***** válasza:
Élő növényt kell bele tenni, fontos szerepük van egy jól működő akváriumban. 54 literhez 50W-os fűtő való, de 25W-al is elmegy, max. tovább fűt, tovább világít. A világítás gyenge, minimum egy 15W-os fénycső kell bele, viszont az alatt is legfeljebb mohák vagy vízilándzsa (anubias) félék maradnak meg, 2x15 W lenne az igazi. Ha gyári tető, abban 15 W-os világításnak kéne lennie, 60 centiméteres hosszhoz az való.
2012. júl. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!