Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mien körülmények kellenek...

Mien körülmények kellenek illetve tarthato?

Figyelt kérdés
a minap voltam horgászni a haverokal aztán fogtam több elvileg nap halat nagyon meg tetszetek kinézetre az érdekelne hogyha nagyob menyiségben fognék ijeneket akkor azokat tartahot akváriumban illetve ha igen mijen életkörülményeket kel hozá teremtenem (dunában fogtam) mit esznek mijen hömérsékletü legyen a vizz hogy még azt is elérjem hogy esetleg szaporogyanak is. elöre is köszönöm a válaszokat

2012. júl. 19. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nem nagyon fog összejönni.

Brutál nagy hely kell nekik mert agresszív területvédők. Ha tartanál se tudnál nagy mennyiséget tartani. Még szaporulat nélkül is inkább kerti tóban szokták tartani. Egyébként hideg víz kell nekik, ami egy benti akváriumban szintén nehezen megoldható.

Felnőtt méretükhöz darabonként kell számolni minimum 100 liter oxigéndús, jól szűrt, vizet.

2012. júl. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Fuuu de ká mindegy köszi azért
2012. júl. 19. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!