Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 1hétre elutazunk, elég kétnapo...

1hétre elutazunk, elég kétnaponta etetni a halakat?

Figyelt kérdés
Gurámi,neon,anci,almacsiga.Jó lesz 2naponta?Most naponta esténként kapnak.
2012. júl. 20. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Elég. A neon sem olyan pici, hogy ne bírná 2 napig, hát mg a többi amik nagyobbak.
2012. júl. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 YourDestiny ***** válasza:
A halak akár egy hétig is kibírják ehén, ha kell, úgyhogy a 2 nap nem ügy.
2012. júl. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
elég
2012. júl. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hm, most nem azért írom, hpgy valakit felbátorítsak hanem csak úgy infoképp.. a halak 60 napig bírják etetés nélkül. Persze nem személyes tapasztalatként írom :)
2012. júl. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tudsz venni a boltban nagyobb tablettákat amikből annyit esznek a halak amennyit akarnak és NE BÍZD MÁSRA A HALAKAT!!!!
2012. júl. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én egy hét koplalást javaslok inkább, mint a hozzá nem értő etetést. Semmi bajuk nem lesz, sőt, jót is tesz ez néha.

Ha mégis rábízod őket valakire, porciózd ki az adagokat, ne csak megmutasd, az semmit nem ér.

2012. júl. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
anyukámra bízom,ő nagyon lelkiismeretes,és már sokszor mutogattam neki ezt-azt a halakkal kapcs.Lemezes tápot adok nekik+tabit úgyhogy szerintem az nem nagy ördöngősség.
2012. júl. 21. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!