Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Melyik a legagresszívabb...

Melyik a legagresszívabb akváriumban élő hal?

Figyelt kérdés

2012. júl. 21. 19:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Cápa.
2012. júl. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
akváriumi halat kérdeztem :D
2012. júl. 21. 20:08
 3/14 anonim válasza:
Szerintem nincs olyan hogy legagresszívabb, vannak bizonyos fajták, amelyek nem tűrnek meg egy másik fajtát. Ilyen például a vitorlás hal, amivel nem szabad összeengedni a neonhalakat mert megeszi őket. Én nem hiszem hogy van olyan hogy legagresszívabb.
2012. júl. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Frontosa ***** válasza:

Akváriumban egyik hal sem él alapból, legfeljebb lehet ott is tartani.

A Dél-Amerikai sügerek között van néhány faj ami igen agresszív és nehezen vagy egyáltalán nem társítható. Pl.Parachromis és Cichlasoma nemzetség néhány faja legendásan agresszív, de személyes tapasztalatom nincs velük.

Üdv,

2012. júl. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszi a hasznos válaszokat :)
2012. júl. 21. 20:22
 6/14 YourDestiny ***** válasza:
Péksütemény, a neon - vitorlás párossal semmi gond. Simán tarthatók együtt, rengeteg példát láttam már rá.
2012. júl. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 YourDestiny ***** válasza:
Mellesleg a vöröshasú pirája se nagyon tűr meg senkit. Igaz, az emberi kéztől fél :) A gond az, hogy óriási akvárium kell nekik.
2012. júl. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 gergo1998 ***** válasza:
alapból nem agresszív egyik hal sem csak védi a területét vagy a nőstényeket!!
2012. júl. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
hát ami híres agresszív természetéről az ugye a betta és a paradicsom hal de igazándiból teljesen változó mert nekik is van némi személyiségük pl.: bettáknál van olyan ami semmi halat nem tűr meg maga mellett se neont se semmi de van olyan ami még a guppyra se mozdul rá pedig azokat kikezdik
2012. júl. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Ez egy nagyon jó kis oldal, itt keresgélhetsz :) [link]
2012. júl. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!