Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tegnap beüzemeltem az akvárium...

Tegnap beüzemeltem az akváriumom. A víz kitisztult reggelre, a hőfoka rendben. Lesz bajuk a halaknak ha ma betelepítem őket, vagy várjak még 1-2 napot?

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem 24 ora elegendo,en is csak egy napot szoktam varni es minden rendben volt ,de fugg az akvarium meretetol is es milyen vizet raktal bele kloros csapvizet? Annak ido kell, hogy elparologjon belele a klor
2009. júl. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

az akvárium 45l-es

csapvizet tettem bele de előtte felforraltam és kihűtöttem hogy ezzel is segítsem a klór párolgását

viszont az akvarisztika csak de. volt nyitva szóval most már csak a péntek maradt

de azért köszönöm szépen a választ :)

lehet még később más is hasznát veszi :)

2009. júl. 15. 12:55
 3/3 Salx Narval ***** válasza:
Hát bajuk talán nem lesz, de legalább egy hét kell, hogy egy kicsit érjen a víz, működő berendezések mellett.A jó működéshez elengedhetetlen a lebontó baktériumok elszaporodása a szűrőben és annak idő kell, még az egy hét is kicsit szűkös.Egy kis vízelőkészítő sokat segíthet.Nem azt mondom, hogy nem lehet előbb, csak így célszerűbb.
2009. júl. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!