Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Megy a levegőztető, ma volt...

Megy a levegőztető, ma volt vízcsere is mégis pipálnak a guppik. Miért? Más halak is vannak az akváriumban, de azok nem.

Figyelt kérdés

2012. júl. 24. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mégse megy elég levegő bele és a más halak jobban bírják, vagy nem tudom.
2012. júl. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 YourDestiny ***** válasza:
Általában maga a szűrő is elég, bubik nélkül. Biztos, hogy pipálás? Ha nem egyhelyben bambulnak, akkor lehet, hogy csalóka. A guppinak itt-ott szokása fura dolgokat művelni felszín közelben.
2012. júl. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugye nem kútvízzel csinálod a vízcserét? Masszív kis mérgezéseket lehet összehozni vele. De a guppiknál előfordul néha egy kis pipálás.
2012. júl. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Most például semmi bajuk,de a múltkor is fent voltak elég sokáig, de utánna ugyanúgy úszkáltak lent.Amúgy ők hogy szoktak "aludni" mert ha este valamiért felkapcsolom a villanyt minimum a fele guppi odafent van és csak kb fél perc múlva kezd úszkálni addig mozdulatlan.
2012. júl. 25. 17:34
 5/7 A kérdező kommentje:
És rendes csapvízzel szokásom cserélni a vizet, amibe cseppentek antiklórt és algagátlót.Olyan antiklórom van amitől állítólag rögtön lehetne beönteni a vizet a halakhoz, de én azért szoktam várni 10-20 percet.
2012. júl. 25. 17:36
 6/7 YourDestiny ***** válasza:
Antiklórral is ajánlatos várni legalább 1 órát, viszont a legjobb a természetes megoldás, ha nem használsz semmilyen löttyöt. Az idő elinténi, másnapra tuti!
2012. júl. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 YourDestiny ***** válasza:
*elintézi, most látom, hogy mit írtam :D
2012. júl. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!