Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Páncélosharcsám nem mozdul,...

Páncélosharcsám nem mozdul, mit tegyek vele?

Figyelt kérdés

Négyen vannak és az egyik nem mozdul. A kopoltyúját mozgatja, úszni tud, de nagyon nem akar mozogni. Három hónapja van nálam. 2 napja pusztult el egy neonon neonbetegségben (kifehéredett), de úgy tudom, az nem fertőzi meg a harcsákat.

Most kivettem a drágaságomat (a páncélosharcsa a kedvenc halam) egy 5 literes befőttes üvegbe, kapott akvárium vizet. Mit tudok tenni vele?



2012. júl. 31. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Vidd állatorvoshoz!
2012. júl. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azzal többet ártasz neki, hogy ilyen pici helyre rakod( gondolom szűrő sincs benne stb). Azt nem írtad, hogy mióta nem mozdul? Nekem is vannak harcsáim pár hónapja, de még mindig van olyan, hogy ha közel megyek az aksihoz és őket nézem, akkor "halottnak tettetik magukat".
2012. aug. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szegényke már az akváriumból való kivételt követően egy órára elpusztult. Reggelre meg még egy neon.
2012. aug. 1. 22:05
 4/4 godapofis ***** válasza:
a pancelosharcsad nem volt meg dagadva? amugy ha nem lattal raita semmi jelet a betegsegnek valoszinuleg belso bakterialis fertozes vitte el, a neon betegsegekre eszt ajanlom [link] nalam segitet, amugy az akvariumvizedet mindenkeppen fertotlleniteni kell, ajanlom a seratol a bactozint,vagy a waterlife-tol a mixazin-t
2012. aug. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!