Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyire hatékony ez a szivacs...

Dániel123 kérdése:

Mennyire hatékony ez a szivacs szűrő a válaszokat megköszönném?

Figyelt kérdés
33 l-s akváriumba ijet tennék mennyire tísztít?: [link] ÉS HOGYAN TEGYEM BELE?

2012. aug. 1. 11:55
 1/6 bamboochatheone ***** válasza:
Egy motoros szűrővel sokkal jobban járnál, halkabb, és az is tud oxigént beoldani. Inkább egy ilyet szerezz be!
2012. aug. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ijenem van [link]
2012. aug. 1. 12:14
 3/6 bamboochatheone ***** válasza:
Ez levegőztető nem szűrő a szűrő valahogy így néz ki: [link]
2012. aug. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 YourDestiny ***** válasza:
Nekem van itthon ilyen szivacsszűrőm, annyi különbséggel, hogy fehér a szivacsa (legalább is valamikor az volt). 7-8 literben használtam egy ideig egy kb. 100 liter per órás legpumpával, oda elég volt. 33 literben szinte semmit nem ér.
2012. aug. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
[link] ilyet bőven ajánlanék bele blucompact 01 a tipusa szivacsos belsőszűrűrő nem egy profi minőség de szerintem 33lbe bőven elég legalábbis hatásosabb mint 1 szivacsszűrő
2012. aug. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bamboochatheone ***** válasza:
Inkább vegyél valami ismert cuccot mert, megbízhatóbb, van hozzá alkatrész, és biztosan tudja azt amit ráírnak.
2012. aug. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!