Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mit tegyek ha szerintem...

Mit tegyek ha szerintem terhes a fekete neonhalam?

Figyelt kérdés
A hasa kicsit hirtelen megnőtt és dudorok vannak rajta

2012. aug. 4. 10:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%
Semmit...majd megszül...csak kell a kicsiknek élő növénybozót amiben elbújhatnak nehogy megegyék őket.De am van fekete neonhal???A neonhal azért neonhal mert neon színe van ,: /
2012. aug. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
előző vagyok: Ja tényleg van :D Nem tudtam :)
2012. aug. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen van fekete neonhal számomra is furi volt. Szerinted elêg ha egy félliteres befőttes üvegbe rakom át?
2012. aug. 4. 11:20
 4/14 A kérdező kommentje:
Ja és egy csomó hab van a víz tetején
2012. aug. 4. 11:31
 5/14 anonim ***** válasza:
73%

Mondd, te tényleg ennyire buta vagy, vagy csak szórakozol?

A neonhal nem terhes, mivel ikrával szaporodik. Dudorok meg pláne nincsenek a hasán, csak előrehaladott parazitás és egyéb kórokozós fertőzések miatt, gócokká alakulva.

A víz teteje habos? Ahhoz is csak gratulálni tudok. Szűrésre és rendszeres részleges vízcserékre lenne szükség.

A fél literes befőttesüvegbe pedig befőttet tegyél, karanténozásra minimum 20-30 literes akvárium szükséges, szűrővel, növényzettel.

2012. aug. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A neon ikrarakó, és ha ikrás se nőnek rajta dudorok, főleg nem gyorsan. valami más gond lehet.

A hab attól is lehet, ha van valami labirint kopoltyús halad, és habfészket fúj.

De attól is leget, ha valami szerves anyag rohad a vízben.

Esetleg vegyszer került bele.

2012. aug. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
kedves murr! nagyobb a képed mint egy serpenyő amúgy is kezdő vok.
2012. aug. 4. 12:45
 8/14 bamboochatheone ***** válasza:
73%
Attól mert kezdő vagy nem kell hülyének is lenned...
2012. aug. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Beteg a halad, nem terhes, mert az nem is lehet. :P AMúgy hány literben tartod őket?
2012. aug. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Van az akváriumban szűrő szerves anyag meg nincs benne csak mű -virág az akvárium egyik oldalán a víz tetején van a buborék vagy hab 10 literben vannak
2012. aug. 5. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!