Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A "V" betűvel kezdődő Székesfe...

A "V" betűvel kezdődő Székesfehérvár melletti székhelyű vízinövényes webáruháznál mennyi postaköltséget kell fizetni 10-15 cserép növény rendelésekor?

Figyelt kérdés
Egyszerűen sehol nem találom. (Egyébként ezt nem lenne kötelező feltüntetniük?) Csak azt írják, hogy a Magyar Posta árait veszik figyelembe.
2012. aug. 5. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Linkeld már be ,mert így senki nem tud segíteni !
2012. aug. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Oké. Remélem nem fogják emiatt törölni a kérdésemet.

Ez: [link]

2012. aug. 6. 15:17
 3/6 anonim ***** válasza:

A mindenkori postai díjtáblázat érvényes rá, ahogy én értelmezem .Az ár függ a csomag súlyától .Te fizeted az utánvételi díjat is !De ott le van írva íme :

"A megrendelt termékek szállítása postai utánvéttel történik, a szállítási költséget (postaköltséget) a vásárló fizeti.

4.4. A szállítási költség a szállítás helyétõl függõen változhat. A szállítási költségek megállapításához a Magyar Posta Rt szolgáltatási árait vesszük figyelembe."

2012. aug. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ezt én is olvastam. De azt honnan tudom, hogy ha rendelek mondjuk 10 cserép növényt, az milyen súlyú.

Valamint a postai díjszabás egységes az egész országra, nem? Tehát akkor is ugyan annyi, ha a szomszédba címezek valamit, meg akkor is ha az ország túlsó végébe.

2012. aug. 6. 16:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Az attól függ .Mert ha 2 kg -ba belefér akkor levélként is feladható .Ami drága az az utánvétel . Szerintem vedd fel a telefont és hívd fel őket .
2012. aug. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ezt én is tudom. Az utóbbi egy évben kb 60 csomagot/levelet adtam fel Vatera kapcsán.

Csak éppen mielőtt vásárolok valamit, szeretnék tisztában lenni vele, hogy mennyit fogok rá fizetni.

Nem mindegy hogy valami eljön levélként 7-800Ft-ért, vagy köteleznek rá hogy utánvétellel fizessek 2500-at.


De mindegy... azt hiszem inkább amúgy is egy másik helyről rendelek.

2012. aug. 7. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!