Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Az elektromos rovarölő által...

Az elektromos rovarölő által "agyoncsapott" szúnyogot lehet aranyhalaknak adni eledelként?

Figyelt kérdés
2012. aug. 8. 14:23
 1/9 intrepid ***** válasza:
Ha friss, nem állt órákig a melegben, - szerintem igen.
2012. aug. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan adhatsz neki .
2012. aug. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Platypus ***** válasza:
Lehet, de minek? Tiszta kitin az egész, 0 tápértékkel.
2012. aug. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hogy van-e tápértéke, vagy sem, arról fogalmam sincs. Viszont az állateledeles eladó akart "rámsózni" fagyasztott szúnyogot, amire furcsán néztem, mert ráadásul elég drágán mérik. Nem vettem. Aztán minap mikor takarítottam ezt a bizonyos elektromos rovarolőt, figyeltem fel az ott heverő csípős falatokra.
2012. aug. 8. 15:32
 5/9 Dioxyde ***** válasza:
Az fagyasztott szúnyoglárva amit elakartak adni neked, nem kifejlett szúnyog.
2012. aug. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen ahogy már írták előttem az fagyasztott szúnyoglárva és biztosan jobb a tápértéke mint a kiszáradt szúnyognak .
2012. aug. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Platypus ***** válasza:
Felénk a fagyasztott szúnyoglárva úgy 500 Ft/tálca, nem nevezném drágának, főleg hogy vagy fél évig elég egy kisebb akvárium lakóinak. És a szúnyoglárva nagyon nem ugyanaz, mint a szúnyog, tápérték szempontjából.
2012. aug. 9. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
1800Ft-ért akartak nekem adni egy táblával és azt mondták, hogy egy hónapra elegendő... Ja, és 3db aranyhalról van szó egy 120literes akváriumban. Na mindegy... marad a golyszli és a lemezes táp.
2012. aug. 9. 08:07
 9/9 Platypus ***** válasza:
Rossz boltba mentél. Ez valóban túl drága, és semmiképpen sem csak egy hónapra elég, mivel az aranyhalnak ez csak alkalmi eleségnek jó. Az aranyhal főleg növényevő, párolt zöldséggel sokkal jobb kiegészíteni az etetését. Magas fehérjetartalmú fagyasztott kaját maximum 1-2 alkalommal jó adni egy héten.
2012. aug. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!