Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A halak alszanak?

A halak alszanak?

Figyelt kérdés
Ha igen, honnan tudhatom? Ha nem, miért nem? Egyébként vannak halaim és már régóta motoszkál a fejemben ez a kérdés :)
2012. aug. 9. 03:47
 1/9 anonim válasza:

hát látod erre én is kiváncsi lennék...

Nekem is vannak halaim...de én soha nem láttam őket aludni...még este sem....szóval én passzolom...

Hátha valaki tudja erre a választ;)

2012. aug. 9. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Alszanak. Onnan tudod, hogy nem mozog, mégis él. :)

Biztos láttad már, hogy reggel miután bekapcsol a világítás, hogy jönnek elő, van amelyik az aljzatról, van amelyik a rejtekhelyérő, van amelyik a növények levelei közül...

Na azok azelőtt aludtak.

2012. aug. 9. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A múltkor olvastam egy akváriumi rákfajtáról és az éjjel megzabálja a halakat, amíg azok alszanak. Tehát biztosan alszanak! :)
2012. aug. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
NEM! addig élnek még megy a duracel bennük utána kimúlnak
2012. aug. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze, csak nekik nincs szemhéjuk mert a víz nedvesen tartja a szemüket, de attól még ugyanúgy alszanak mint minden állat.
2012. aug. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
pl a delfinek (tudom hogy nemhal de mint vízi élőlény) úgy alszik h felváltva a 2 agyféltekéje hogyha jön valami ragadozó tudjon reagálni
2012. aug. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én mikor felkapcsolom a lámpát mindegyik elvan bujva vagy az ajzaton vagy a dzsungelbe.. és ki vannak fakulva.. meg lassuak mikor felkapcsolom 1-2 percig.. tuti pihennek ők is..
2012. aug. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. aug. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Alszanak,csak nincs szemhélyuk,ezért nem lehet látni a csukott szemüket.
2013. jan. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!