Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mért félnek a kis mollyk a...

Mért félnek a kis mollyk a törpe gurámitól?

Figyelt kérdés
Ma becseréltem pár kis mollyt egy kék gurámira, de mióta beraktam az akváriumba a kismollyk bújkálnak, meg lefagytak a halak, csak nézték. Meg fogják szokni?
2012. aug. 9. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Gurámit ne rakj hozzájuk,ki fogja nyírbálni őket.
2012. aug. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Dehogyis, nagyon békés hal. A barátnőmnek is van közös akváriumban. A fiúkkal lehet gond, de ő lány. Nem bántja őket. Amúgy már előbújtak a mollyk, kellett pár óra míg megszokják.
2012. aug. 9. 14:22
 3/7 bamboochatheone ***** válasza:

Persze hogy nem bántja őket egy 12 centis ragadozó. Nálam 112 literben megölt és megevett egy kifejlett páncélosharcsát meg egy gyerekplattit...

Amúgy mekkora helyen vannak?

2012. aug. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 godapofis ***** válasza:
Az elobbi hozaszolonak igaza van, a guramik alattomosak, szepek de alattomosak, nalam nem volt anyira brutal, nem vegeszte ki a pancelosharcsaim, viszont kivegezte az egesz guppi alomanyom (10 db)
2012. aug. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vegyél mellé egy márványsügért az majd leköti a fölösleges energiáit miután közösen megették a mollykat :D

Csak vicceltem...

A kisebb mollykat ami a száján befér majd levadássza az fix.

Ha megszokja az új helyét akkor majd figyeld a viselkedését és ha gáz van akkor bizony tenned kell valamit.

2012. aug. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Pár napig figyelem aztán lehet becserélem. Amúgy kiderült hoy kék gurámi, nem törpe. 90l-esbe vannak úgyhogy amúgy is kicsi lesz neki. Meg most fognak plattik születni.
2012. aug. 10. 12:46
 7/7 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg nem cserélné be nekem Fehérváron? Szivárványos guppik, ezüst mollyk,algaevő vagy csigaevő is érdekelne. Ha nem akkor viszem vissza a kereskedésbe.
2012. aug. 10. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!