Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akvarisztikai boltban vásárolt...

Akvarisztikai boltban vásárolt halak megérik az átlagos életkorukat? Én úgy hallottam, hogy ezek gyengébbek mint tenyésztő által beszerzettek.

Figyelt kérdés
2012. aug. 12. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Az biztos, ha tenyésztőtől veszed őket, megspórolsz nekik fölösleges áttelepítést. Plussz egy szállítást.


Meg kell szokniuk a kereskedésbeni viszonyokat, aztán otthoniakat. Ez mind stressz, ami pedig rövidítheti az életüket.

2012. aug. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem van egy fekete neonhalam ami kereskedésből van, nagyon ellenálló már 5! éve megvan.A többi társa kipusztult ez nagyon bírja.Gondolom el egyedfüggő valamint hogha minőségi fagyasztott kajával eteted, tovább élnek mintha műkajával.
2012. aug. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bocsi: ez, hogyha
2012. aug. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A boltban vásárolt elevenszülő halaimnál (guppi, platti, Xifó)vettem észre, hogy nagyjából fél max egy év után nagyjából egyszerre adják be a kulcsot míg a többi sokkal kényesebb halam már a második születésnapját ünnepli nálam és makk egészségesek. Én ezt a túltenyésztettség számlájára írnám nem a kereskedőjére. Érdemesebb kis zugkereskedésekben vásárolni mert a kisebb boltok jobban megválogatják és karbantartják az árujukat.
2012. aug. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted a kereskedés honnan szerzi a halakat, ha nem a tenyésztőktől? Csak úgy ott teremnek reggelre a bolt ajtajában a halak?
2012. aug. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!