Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen árban lehet venni...

Milyen árban lehet venni VÖRÖS neont? Ti mennyiért vettetek, vagy láttátok?

Figyelt kérdés
Kicsit sokannom a 400at miközben a rendes neon csak 140körüli.Nem akarok kicsinyesnek tünni a pár forinttal,de érdekel hogy tényleg ennyi-e.Szal ti menyiért láttatok?
2009. júl. 21. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Én az első neonhalaimat 200ft-ért vettem,de miután nagy része megdöglött azoknak a halaknak akiket ott vettem ezért kerestem egy másik jó állatboltot és ott 160 ft ért vannak.
2009. júl. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A vörös és a kék csíkjuk ugyanolyan hosszuak?Mert ha a kék csík hosszabb mint a piros,akkor nem rá gondoltam:)Merthogy az kék neon(vagyis a simaneon) a másik,amit én kérdezek,annak mind2csíkja ugyanolyan hosszu és a neve a vörösneon nevet viseli.Én ezt az ugyanolyan hoszut keresem,kérdezem.És van egy harmadik,a fekete,na az megint más.keress rá:)De ha ugyanerröl beszéltél,akkor bocsi.:)és köszi!
2009. júl. 21. 20:48
 3/8 anonim válasza:
A Vörös Neonhal nálunk (Pécs) 380Ft.-, míg a sima Neonhal, 180Ft.-. Szerintem nem éri meg több pénzt kiadni +6mm vörös csíkért :D
2009. júl. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Debrecenben 200 - 250 Ft.,.....
2009. júl. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem megéri,mivel a mostani 2db vörösneont befogadtam,de ahoz hogy jo legyen nekik még min 4 vörös neont vennem kell melléjük,viszont ha rendes,kékneont vennék,ami ugyan olcsóbb,akkor azokkal nem alkotnak csapatot,hisz 2külön faj.mintahogy a fekete és a neon se alkot csapatot.Szal muszály.minden esetre köszi!szoval a 400körüli ár,nagyjábol reális itt pesten...
2009. júl. 22. 18:34
 6/8 A kérdező kommentje:
360 ft ért vettem.
2009. júl. 26. 14:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Tatabánya: 380-420Ft


Nekem is sokkal jobban tetszenek. Nagyobbak, szélesebb a fénylő sávjuk és piros szinte az egész alsó felük! Gyönyörűek!

2009. szept. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyet értek.Köszönöm a hozzászólásod!Szia
2009. szept. 6. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!