Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A tápsó veszélyes a karmos...

A tápsó veszélyes a karmos békára?

Figyelt kérdés
A vízinövényeim széle mállik, besárgul. Nem tudom az okát, de neptun tápsót szeretnék (híg) csöpögtetni a vízbe. Gondolom, valami hiányuk van. A legfőbb kérdésem viszont az lenne, hogy ez veszélyes-e a karmos békámra. Olvastam, hogy a bőrük lukacsos, és nem bírják a vegyszert. De úgy gondolom, ez nem vegyszer, viszont mégis elbizonytalanodtam.

2012. aug. 15. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz inkább ne ! A növények néha elkezdenek lebomlani de majd később majd új és szebb hajtások lesznek! Nekem is így volt és mára már annyira terjeszkedett,hogy irtanom kellett! Ne nyúlj hozzá max egy hónap és jó lesz!
2012. aug. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De ez teljesen fogy el. Mállik szét. Muszáj kivennem, mert megint belefog büdösödni a vízbe. Így majd betápsózom ha kivettem, mert nem merem a békánál... Senki nem erősít meg, hogy szabad-e vagy sem.
2012. aug. 16. 13:13
 3/3 anonim ***** válasza:
A panzi aquaplantot biztos bírják, az nem tartalmaz olyan szörnyű vegyszereket, kb 300Ft és a növény gyökeréhez kell lenyomni a talajba.
2012. aug. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!