Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Budapesti halas nagykert,...

Budapesti halas nagykert, vagy tényleg nagy választékkal bíró tenyésztőt keresek?

Figyelt kérdés

Olyan halas nagykert keresek Budapesten, ahol nagy választéka van az édesvízi halaknak. Nem az ára, hanem a választék miatt lenne jó, ha egy helyről, mondjuk egy nagykerből tudnám feltölteni a 600 literes akváriumomat.

Vegyes lazacos, és kis termetű dél-amerikai sügeres akit gondoltam.


Ilyen plázás boltok, meg webshopok felejtősek.



2012. aug. 15. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagykerbe csak az eladók mehetnek be. De a legtöbb halas, ha jóba vagy vele és kéred, akkor beszerez neked nagykerből. Nekem az egyikük személyes jóbarátom és több éve ismerem. Bármit megszerez nekem nagykerből. Ő amúgy tenyésztő is. A tenyésztők amúgy általában egy külön csoportra alkalmazkodtak. Az én ismerősöm például sügérekre. A Vadonban körülnézhetsz. Elméletileg az Mo. legjobb halasa.
2012. aug. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Esetleg olyan tenyésztőt tudsz / tud valaki aki kifejezetten dél amerikai fajokra specializálódott?

2012. aug. 15. 20:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy olyan tenyésztők lennének, akik régiókra specializálódtak. Inkább halcsoportokra. Mert ugye csoportonként változik a szaporodás kezelése. Csoporton belül nincs olyan sok különbség. Persze vannak extrém kivételek, pl. diszkosz.
2012. aug. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!