Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Meggyhasú sügeret mivel?

Meggyhasú sügeret mivel?

Figyelt kérdés

Azt olvastam hogy sok búvóhellyel be lehet rakni guppikkal,szifókkal de nem vagyok biztos benne!

Egy 100 literesben lennének két ancival 3 guppival 3 szifóval meg egy angolnával sok búvóhellyel!

Most alakítottam át az aksit mert nem volt nekik elég búvóhely!

Januárban váltanék át egy 200 literesre!



2012. aug. 16. 15:33
 1/9 YourDestiny ***** válasza:
Én nem tenném társas akváriumba. Ő is sügér, ő is területvédő, és könnyen szaporodnak. A szaporodási időszakban akár a többi sügérre, rá is jellemző az agresszió, balhé lenne.
2012. aug. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De nem szeretném szaporítani őket és lehet hogy két hím vagy két nőstény jön mert még kicsik!
2012. aug. 16. 15:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Én éveken keresztül tartottam meggyhasúkat. Nem bántanak senkit. De én nem ajánlom, hogy 2 hímet vegyél, mert előbb-utóbb szétszedik egymást.
2012. aug. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem ingyen kapom őket akvarista.hu-ról és még kicsik nem nagyon látszik rajtuk a külömbség!
2012. aug. 16. 16:38
 5/9 YourDestiny ***** válasza:
Amilyen a szerencsét. Ha két nőstényt fogsz ki, akkor lesz jó.
2012. aug. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 YourDestiny ***** válasza:
*szerencséd
2012. aug. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Dioxyde ***** válasza:
Nem tudom milyen angolnád van de elég nagyra fog megnőni legalább 30 centi biztos lesz és ha ilyen kis halakkal tartod meg fogja enni őket.Ráadásul annak jó nagy akvárium is kell majd.A meggyhasú meg szaporodáskor területvédő,a guppikat lehet bántaná a többivel viszont kijönne szerintem .
2012. aug. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Biztos valamilyen tüskésangolna. Amúgy nem fogja. Nekem van egy tűzangolnám, most olyan 20-25 centi és próbáltam etetni kishallal, hogy vadásszon rá, de le se szarta. Még most is bennt vannak. Egy darab se tűnt el.
2012. aug. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azt mondták hogy pávaszes de nem hiszem mert nincsenek foltok a teste hátsó részén!
2012. aug. 16. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!