Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek 50 ezerből összele...

Szerintetek 50 ezerből összelehet hozni?

Figyelt kérdés

Szerintetek 50 ezer forintból összelehet hozni 1 igényes mn.80 literes akvárumot??

ha nem hány literes legyen?

Sajnos nincs több pénzem rá de régóta szeretnék akváriumot,sokat is olvasgattam már róla,de eddig sajnos nem engedhettem meg magamnak..Ennyit tudtam összesporolni rá.

Vagy szerintetek gyüjtögessek még?ha igen mennyit??a válaszokat előreis köszönöm!!


2012. aug. 24. 04:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem össze lehet hozni.

pl:

[link]

[link] (75w)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. aug. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hogy hány literes legyen, ezt csak te tudhatod, attól függ mekkora hely van, illetve igen, hogy mennyi pénzed van rá..én azt ajánlom, hogy mindenképp olyat vegyél, amihez már van tető, és beépített szűrő,mert akkor arról már "le van a gond"..450 literes akvárium is létezik..ezt az 50ezret csak akváriumra szánod, vagy ebben a halak, növény stb is benne lesz?
2012. aug. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Plusz az élőlények, de ha az úgy túl sok már, akkor ilyen világítást is tehetsz rá:

[link]

[link]

Csak csúnyább, meg kevesebb fényt ad.

2012. aug. 24. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
...és semmiképpen ne vegyél komplett szettet, azokban a világítást, és a szűrőt is cserélni kell, mert szart se érnek, tehát ablakon kidobott pénz.
2012. aug. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Milyen halat szeretnél tartani? Írd meg mik az elképzeléseid. Sokkban függ attól, hogy mik az igényeid. Ez biztos működő képes összeállításés viszonylag pénztárca barát.

[link] (28.690,- Ft)

[link] (10.990,- Ft)

[link] (max 15kg=2.100,- Ft)

+ha télen hideg van nálatok a lakásban akkor kell egy fűtő is 100W-os az durván 4.000,- Ft

+háttér kb 600,- Ft


Eddig 46.380,- Ft-nál jársz. De ebben nincs se növény se hal se a tartó állvány. Én zárt szelvény állványt ajánlanék nagyobb akvárium alá.

2012. aug. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 200 literesem egy szekrényen van. 18-20mm vastag bútorlapokat vágattam lapszabászaton (asztalos műhelyben). Vettem kb 6cm hosszú pozdorja csavarokat, összecsavaroztam és belülről kimerevítettem vastag fa lécekkel pluszban. Ez kb 10 ezer Ft-ból jött ki. Tudtam volna olcsóbbat is, de nem akartam messzire menni érte.
2012. aug. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A vastagabb bútorlapos megoldás is jó de a zárt szelvényes nekem fele annyiból kijött volna ha kellett volna fizetnem érte de minden volt már munkahelyen/otthon. Érdemes körülnézni otthon sokat lehet vele spórolni :)
2012. aug. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!