Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen dekorációkat, köveket,...

Milyen dekorációkat, köveket, bújókat ajánlotok afrikai sügéres akváriumba?

Figyelt kérdés
Tanganyikás akvárium lesz. Szeretnék bele fölépíteni bújókat, de nem tudom milyen kövek kellenek hozzá, hogy minél természetesebb hatása legyen. Eddig egy nagy üreges követ szemeltem ki a sarokba, de építkezni is szeretnék. Melyik kő, anyag a legjobb erre? Ezeknek mennyibe kerül darabja? Növények is szóba jöhetnek? Anubiasom van például. Köszi a válaszokat!

2012. aug. 25. 00:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez a legszebb kő, vízbe kicsit sötétebb szürke lesz és élénk sötétzöld erek lesznek rajta, én vettem 3-mat. Több pénzem nem volt ilyen értelmes dolgokra :)

[link]


Ez meg egy jó pószter, bár még élőben nem láttam, de képen tetszik. [link]


Egyébként az aqua depó tele van (drága)kövekkel.


Az akvariumplusban is láttam köveket, de ha rákeresek azt mutatja, hogy nincs :/

[link]

2012. aug. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Platypus ***** válasza:

[link]


A lyukacsos forrásmészkő és a "spagetti" mészkő nagyon szép dekorációk, és kertészeti kőárusoknál egész olcsók.

2012. aug. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!