Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tegnap este az egyik neonhalam...

Tegnap este az egyik neonhalam a vízfelszínén kapkodott levegőért? (tovább lent)

Figyelt kérdés

Ezért még akkor különválasztottam, de amióta kivettem normálisan úszkál és nincs semmi betegségre utaló jele. Este se volt azon kívül, hogy a víz felszínén pipázott, és egy kicsit lomha is volt, engedte, hogy hozzáérjek. De most már csak a vödör (nincs másik akváriumom amibe beletehetném, maradt ez) alján úszkál csak.

Visszategyem az akváriumba, vagy ne?


2012. aug. 27. 15:38
 1/7 bamboochatheone ***** válasza:
Mekkora a nagy akvárium és milyen szűrő van benne? Fodrozza a vízfelszínt a szűrő?
2012. aug. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
54 literes akvárium, 400L/h -s erősségű a szűrő, és igen fodrozza a vízfelszínt.
2012. aug. 27. 15:56
 3/7 A kérdező kommentje:
A vödörben semmi se mozgatja a vizet, és ott nyugton van. Lehet, hogy nem is betegség csak én értelmeztem félre, hogy a vízfelszín tetején volt?
2012. aug. 27. 15:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyen "tucat halak" között előfordul, hogy 1-1 gyengébb, mint a többi.

Ha csak ő mutatott ilyen tüneteket, akkor ez is lehet.

2012. aug. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Amúgy megpróbálhatod visszatenni, ha az akváriumban meghal, a vödörben is meghalna.

De figyeld a többi halat, meg a vízértékeket, nehogy valami nagyobb baj kezdete legyen.

2012. aug. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mindegyik ha felszokott jönni levegőért elég gyakran!
2012. aug. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bamboochatheone ***** válasza:
6-os, akkor nálad valami baj van.
2012. aug. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!